ŹRÓDŁO INSPIRACJI

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

3 grudnia – DZIEŃ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI !

psychoterapia indywidualna warszawaMasz poczucie, ze nic Ci się nie układa… a może Twoje życie wygląda niemal idealnie, a mimo to nie daje żadnej radości… Może zmagasz się z samotnością, bezradnością, lękiem, przygnębieniem i nie masz siły mierzyć się z rzeczywistością, najchętniej uciekłbyś gdzieś daleko… Boisz się i nie czujesz pewnie w kontakcie z ludźmi, może nie lubisz siebie… Nie jesteś szczęśliwy w swoim związku, lub marzysz o związku, ale nie potrafisz go stworzyć… Żyjesz w ciągłym stresie… Ile to już trwa?
Może tak być nawet przez całe życie, ale wcale nie musi. To od Ciebie zależy czy dalej będziesz znosić swoje cierpienia czy położysz im kres sięgając po skuteczną pomoc.
Zgłoszenie do specjalisty to pierwszy i najtrudniejszy krok. Zwykle towarzyszą temu różne obawy, ale czy nie warto sprawdzić czy są one słuszne? Czy warto poddawać się nawet nie próbując? Pierwsze, niezobowiązujące spotkanie jest okazją do poznania osoby, która miałaby Ci pomagać, porozmawiania o swoich trudnościach, zadania wszelkich pytań, dowiedzenia się wszystkiego co jest potrzebne do podjęcia decyzji o psychoterapii.
Aby ten pierwszy krok był łatwiejszy, w sobotę 3 grudnia zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację u naszych psychoterapeutów. Przyjdź, skorzystaj z okazji.

Zadzwoń 530-85-55-65 lub napisz do nas info@zrodloinspiracji.pl

Do zobaczenia!